+386 31 813 886 & +386 31 303 049 info@osa-sport.si

Bled Cup 2015

Končna razvrstitev BLED CUP 2015:

1. HC VEVERSKA BITYSKA
2. JESENICE YOUNG
3. LEDENE GRČE
4. RP AUTO SLOVAKIA

 

Najboljši posamezniki:

MVP: Hakl Milan HC Veverska Bityska
Najboljši strelec: Miha Bremec Jesenice Young
Najboljši vratar: Jernej Čerin Jesenice Young

 

Turnir Bled Cup 2015 (20. – 22.3.2015)

Športna dvorana Bled

Turnir Bled Cup bo gostil 16 ekip iz Latvije, Finske, Slovaške (3), Češke, Nemčije (2), Hrvaške, BiH, Srbije in seveda Slovenije (5). Ekipe so:

  • Amateur Hockey Scholl Bratislava (SVK)
  • RP Auto Slovakia (SVK)
  • Geronimo Stars (GER)
  • Casino Tivoli (SI)
  • Medveščak Veterani (CRO)
  • Jesenice Young (SLO)
  • HC Veverská Bítýška (CZ)
  • Sarajevo Ice Havers (BiH)
  • Ledene Grče (SLO)
  • Dremelj All Stars (SLO)
  • Drvene nogice (RS)
  • TS Resman Team (SLO)
  • Dandies Prešov (SVK)
  • Midnight Bats (FIN)
  • Eishockey Oldies Straubing (GER)
  • Zig Zag Bandits (GER)

SKUPINE:

  GROUP A   GROUP B
a1 Dandies Prešov (SVK) b1 Dremelj All Stars (SLO)
a2 Medveščak Veterani (CRO) b2 Drvene Nogice (SR)
a3 Midnight Bats (FIN) b3 Geronimo Stars (DE)
a4 Casino Tivoli (SLO) b4 Zig Zag Bandits (LAT)
    GROUP C   GROUP D
c1 Sarajevo Ice Havers (BIH) d1 HC Veverská Bítýška (CZ)
c2 Jesenice Young (SLO) d2 Ledene Grče (SLO)
c3 Eishockey Oldies Straubing (GER) d3 TS Resman Team (SLO)
C4 RP Auto Slovakia (SVK) d4 Amateur Hockey School Slovakia (SVK)
# FRIDAY 20.3.   HOME (dark coloured jerseys) AWAY (light coloured jerseys)
1 12.00 – 13.00 D1 – D4 HC Veverská Bítýška Amateur Hockey School Slovakia
2 13.00 – 14.00 A1 – A4 Dandies Prešov Casino Tivoli
3 14.00 – 15.00 B1 – B4 Dremelj All Stars Zig Zag Bandits
4 15.00 – 16.00 C1 – C4 Sarajevo Ice Havers RP Auto Slovakia
5 16.00 – 17.00 D1 – D2 HC Veverská Bítýška Ledene Grče
6 17.00 – 18.00 B2 – B3 Drvene Nogice Geronimo Stars
7 18.00 – 19.00 A2 – A3 Medveščak Veterani Midnight Bats
8 19.00 – 20.00 D3 – D4 TS Resman Team Amateur Hockey School Slovakia
9 20.00 – 21.00 B3 – B4 Geronimo Stars Zig Zag Bandits
10 21.00 – 22.00 A3 – A4 Midnight Bats Casino Tivoli
11 22.00 – 23.00 C2 – C3 Jesenice Young Eishockey Oldies Straubing
# SATURDAY 21.3.   HOME (dark coloured jerseys) AWAY (light coloured jerseys)
12 9.00 – 10.00 D2 – D3 Ledene Grče TS Resman Team
13 10.00 – 11.00 B1 – B2 Dremelj All Stars Drvene Nogice
14 11.00 – 12.00 C3 – C4 Eishockey Oldies Straubing RP Auto Slovakia
15 12.00 – 13.00 C1 – C2 Sarajevo Ice Havers Jesenice Young
16 13.00 – 14.00 A1 – A2 Dandies Prešov Medveščak Veterani
17 14.00 – 15.00 D4 – D2 Amateur Hockey School Slovakia Ledene Grče
18 15.00 – 16.00 B4 – B2 Zig Zag Bandits Drvene Nogice
19 16.00 – 17.00 C4 – C2 RP Auto Slovakia Jesenice Young
20 17.00 – 18.00 A4 – A2 Casino Tivoli Medveščak Veterani
21 18.00 – 19.00 D3 – D1 TS Resman Team HC Veverská Bítýška
22 19.00 – 20.00 B3 – B1 Geronimo Stars Dremelj All Stars
23 20.00 – 21.00 C3 – C1 Eishockey Oldies Straubing Sarajevo Ice Havers
24 21.00 – 22.00 A3 – A1 Midnight Bats Dandies Prešov
# SUNDAY 22.3. HOME (dark coloured jerseys) AWAY (light coloured jerseys)
25 9.00 – 10.00 quarterfinal 1 WA 2C
26 10.00 – 11.00 quarterfinal 2 WB 2D
27 11.00 – 12.00 quarterfinal 3 WC 2A
28 12.00 – 13.00 quarterfinal 4 WD 2B
29 13.00 – 14.00 semifinal 1 WQ1 WQ2
30 14.00 – 15.00 semifinal 2 WQ3 WQ4
31 15.00 – 16.00 3rd place game LS1 LS2
32 16.00 – 17.00 finals WS1 WS2